RADA PEDAGOGICZNA ZSP W GDYNI
w roku szkolnym 2017 / 2018
Lp   Nazwisko i imię Przedmiot
1 mgr Arabski Adam specj. art.-ceramika, metaloplastyka
2 mgr Baranowska-T. Aleksandra matematyka
3 mgr Błaszczyk Ewelina wychowanie fizyczne
4 mgr Burdyńska Dorota katecheza
5 dr Borowska Małgorzata specj. art.-fotografia, podstawa fotogr. I filmu
6 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo
7 mgr Burzycka Teresa specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
8 mgr  Butowska Ewa biblioteka
9 mgr Byczkowska Katarzyna język angielski
10 mgr Duszyński Igor rzeźba
11 mgr Dziecielska Magdalena chemia, biologia
12 mgr Ebertowski Krzysztof wychowanie fizyczne
13 mgr Filipowicz Natalia historia, wos
14 mgr Goetz Elżbieta język polski
15 mgr Grajewska Anna wychowanie fizyczne
16 mgr Grzęda Marcin rzeźba, specj.art.formy użytkowe snycerstwo
17 mgr Hinc Roman specj. art.-dekor. wnętrz, podstawy projekt.
18 mgr Jarczyński Maciej muzyka
19 mgr Jarocka Małgorzata specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
20 mgr Jarych Barbara grafika warsztatowa
21 mgr Jaśkiewicz Anna etyka
22 mgr Jędrzejczak Magdalena historia sztuki
23 mgr Juchniewicz Wojciech rysunek i malarstwo
24 mgr Jurkiewicz Andrzej specj. art.-reklama wizualna
25 mgr Jurkowski Adam geografia
26 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo
27 mgr Kelpin Grzegorz wychowanie fizyczne, PO, edukacja dla bezpieczeństwa
28 mgr Kielińska Maja wychowanie fizyczne
29 dr Kołtoniak Adrian język polski, historia
30 mgr Kozubska Alicja język angielski
31 mgr Lebowska Marzena psycholog
32 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba
33 mgr Marek Lis dyrektor
34 mgr Łokuciejewska Katarzyna język angielski
35 mgr Mandrysz Jan matematyka
36 mgr Manuszewska Ewa malarstwo, galeria szkolna
37 mgr Milczarek Jan podstawy projektowania, informatyka
38 mgr Millewska Izabela język polski
39 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny
40 mgr Nurowska Joanna grafika warsztatowa
41   Paluchowski Jacek fotografia
42 dr Rowan Agnieszka język rosyjski
43 mgr Różalska Halina fizyka
44 mgr Skrzyńska Anna język angielski
45 mgr Sójka Tomasz rysunek  i malarstwo
46 mgr Stec-Grochal Dorota specj. art.-dekorow. wnętrz, podstawy projekt.
47 mgr Stryjewski Stanisław specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
48 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo
49 mgr Szwarc Aleksandra historia sztuki, galeria szkolna
50 mgr Szymańska Bożenna historia, wos
51 dr Wessner Zofia historia sztuki
52 dr Zabłocki Piotr podst. przedsiębiorczości, projektowanie multimedialne 
53 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski
54 mgr Zawiślak Danuta język francuski
55 mgr Zdanowicz Aleksandra matematyka
56 mgr  Zerek Tomasz specj.art-fotografia, podstawy fotogr. i filmu