RADA PEDAGOGICZNA ZSP W GDYNI
w roku szkolnym 2016/2017
Lp   Nazwisko i imię Przedmiot
1 mgr Arabski Adam specj. art.-ceramika, metaloplastyka
2 mgr Bańko Dorota język angielski
3 mgr Baranowska-T. Aleksandra matematyka
4 mgr Błaszczyk Ewelina wychowanie fizyczne
5 mgr Boroń Piotr specj. art.-metaloplastyka
6 dr Borowska Małgorzata specj. art.-fotografia, podstawa fotogr. I filmu
7 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo
8 mgr Burzycka Teresa specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
9 mgr  Butowska Ewa biblioteka
10 mgr Byczkowska Katarzyna język angielski
11 mgr Dobek Małgorzata język polski
12 mgr Duszyński Igor rzeźba
13 mgr Dziecielska Magdalena chemia
14 mgr Filipowicz Natalia historia, wos
15 mgr Gobis Krzysztof matematyka
16 mgr Goetz Elżbieta język polski
17 mgr Grajewska Anna wychowanie fizyczne
18 mgr Grzęda Marcin rzeźba, specj.art.formy użytkowe snycerstwo
19 mgr Hinc Roman specj. art.-dekor. wnętrz, podstawy projekt.
20 mgr Jarczyński Maciej muzyka
21 mgr Jarocka Małgorzata specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
22 mgr Jarych Barbara grafika warsztatowa
23 mgr Jaśkiewicz Anna etyka
24 mgr Jędrzejczak Magdalena historia sztuki
25 mgr Juchniewicz Wojciech rysunek i malarstwo
26 mgr Jurkiewicz Andrzej specj. art.-reklama wizualna
27 mgr Jurkowski Adam geografia
28 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo
29 mgr Kelpin Grzegorz wychowanie fizyczne, PO, edukacja dla bezpieczeństwa
30 mgr Kielińska Maja wychowanie fizyczne
31 dr Kołtoniak Adrian język polski, historia
32 mgr Kozubska Alicja język angielski
33 mgr Lebowska Marzena psycholog
34 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba
35 mgr Marek Lis dyrektor
36 mgr Łokuciejewska Katarzyna język angielski
37 mgr Manuszewska Ewa galeria szkolna
38 mgr Milczarek Jan podstawy projektowania, informatyka
39 mgr Millewska Izabela język polski
40 mgr Mnich Grzegorz religia
41 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny
42 mgr Nurowska Joanna grafika warsztatowa
23 mgr Orłowska Izabela biologia
44   Paluchowski Jacek fotografia
45 dr Polak Monika historia sztuki
46 dr Rowan Agnieszka język rosyjski
47 mgr Różalska Halina fizyka
48 mgr Sójka Tomasz rysunek  i malarstwo
49 mgr Stec-Grochal Dorota specj. art.-dekorow. wnętrz, podstawy projekt.
50 mgr Stryjewski Stanisław specj. art.-reklama wizualna, podstawy projektowania
51 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo
52 mgr Szymańska Bożenna historia, wos
53 dr Zabłocki Piotr podst. przedsiębiorczości, projektowanie multimedialne 
54 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski
55 mgr Zawiślak Danuta język francuski
56 mgr Zdanowicz Aleksandra matematyka
57 mgr  Zerek Tomasz specj.art-fotografia, podstawy fotogr. i filmu