HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017
  
L.p Nazwisko i imię Przedmiot Adres e - mail Dzień tygodnia Godziny Dzień tygodnia Godziny
1 mgr Arabski Adam specj. art. - ceramika, metaloplastyka aarabski/abc/wp.pl poniedziałek 12.45 - 13.30 wtorek 13.40 - 14.25
2 mgr Bańko Dorota język angielski dorotka.alicja/abc/wp.pl poniedziałek 14.35 - 15.20 czwartek 16.15 - 17.00
3 mgr  Baranowska - T. Aleksandra matematyka   wtorek 13.45 - 12.45 czwartek 12.45 - 13.30
4 mgr Błaszczyk Ewelina wychowanie fizyczne blaszczykowe/abc/wp.pl piątek 11.35 - 12.20 środa 15.15 - 16.00
5 mgr Boroń Piotr specj. art. - metaloplastyka boron/abc/wp.pl środa 8.00 - 8.45 piątek 8.50 - 9.35
6 dr Borowska Małgorzata specj. art. - fotografia, podstawa fotogr. I filmu mag-bor/abc/wp.pl środa 11.35 - 12.20 czwartek 10.40 - 11.25
7 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo budzisz/abc/gmail.com poniedziałek 15.30 -16.15 wtorek 12.45 - 13.30
8 mgr Burzycka Teresa specj. art. - reklama wizualna, podstawy projektowania   środa 12.20 - 13.20    
9 mgr  Butowska Ewa biblioteka          
10 mgr Byczkowska Katarzyna język angielski k.byczkowska/abc/gmail.com wtorek 10.40 - 11.25 piątek 11.35 - 12.20
11 mgr Dobek Małgorzata język polski   piątek 17.10 - 17.45    
12 mgr Duszyński Igor rzeźba igor.duszynski/abc/op.pl wtorek 10.40 - 11.25 piątek 8.50 - 9.35
13 mgr Dziecielska Magdalena chemia magdalenadziecielska/abc/wp.pl wtorek 12.45 - 13.30 piątek 10.40 - 11.25
14 mgr Filipowicz Natalia historia, wos n_filipowicz/abc/o2.pl środa 12.45-13.30 piątek 10.40 - 11.25
15 mgr Gobis Krzysztof matematyka krzysztofgobis/abc/wp.pl wtorek 11.35 - 12.20 piątek 12.45 - 13.30
16 mgr Goetz Elżbieta język polski   wtorek 11.35 - 12.20 czwartek 9.45 - 10.30
17 mgr Grajewska Anna wychowanie fizyczne byczkowska/abc/onet.pl poniedziałek 9.00 - 9.45 czwartek 13.30 - 14.30
18 mgr Grzęda Marcin rzeźba, specj.art.formy użytkowe snycerstwo   czwartek 10.30 - 11.25    
19 mgr Hinc Roman specj. art. - dekor. wnętrz, podstawy projekt. rhinc/abc/zsplast.gdynia.pl wtorek 14.35 - 15.20 środa 8.50 - 9.35
20 mgr Jarocka Małgorzata specj. art. - reklama wizualna, podstawy projektowania jargosia/abc/tlen.pl poniedziałek 11.35 - 12.20 środa 9.45 - 10.30
21 mgr Jarych Barbara grafika warsztatowa   wtorek 15.20 - 16.15    
22 mgr Jaśkiewicz Anna etyka anna.jaskiewicz/abc/tlen.pl środa 13.40 - 14.25    
23 mgr Jędrzejczak Magdalena historia sztuki   poniedziałek 16.15 - 17.00 wtorek 8.50 - 9.35
24 mgr Juchniewicz Wojciech rysunek i malarstwo   czwartek 12.45 - 13.30 piątek 11.35 - 12.20
25 mgr Jurkiewicz Andrzej specj. art. - reklama wizualna andrzej-jurkiewicz1/abc/wp.pl środa 14.35 - 15.20 piątek 10.40 - 11.25
26 mgr Jurkowski Adam geografia a.jurkowski/abc/ug.edu.pl wtorek 15.25 - 16.10    
27 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo jpkarczewski/abc/interia.pl poniedziałek 16.00 - 16.45 wtorek 12.00 - 12.45
28 mgr Kelpin Grzegorz wychowanie fizyczne, PO, edukacja dla bezpieczeństwa grzegorzkelpin/abc/gmail.com środa 8.00 - 8.45 czwartek 14.35 - 15.20
29 mgr Kielińska Maja wychowanie fizyczne kielinska7/abc/o2.pl poniedziałek 9.45 - 10.30 środa 14.35 - 15.20
30 dr Kołtoniak Adrian język polski, historia a.koltoniak/abc/op.pl środa 14.35 - 15.20 czwartek 13.40 - 14.30
31 mgr Kozubska Alicja język angielski   wtorek 10.40 - 11.25 środa 13.40 - 14.25
32 mgr Lebowska Marzena psycholog   piątek 12.00 - 13.00    
33 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba   czwartek 12.45 - 13.30    
34 mgr Łokuciejewska Katarzyna język angielski klokuciejewska08/abc/poczta.onet.pl wtorek 9.45 - 10.30 czwartek 13.30 - 14.15
35 mgr Manuszewska Ewa galeria szkolna ewa.manuszewska/abc/gmail.com środa 11.35 - 12.20    
36   Mańko-Allen Aleksandra muzyka          
37 mgr Milczarek Jan podstawy projektowania, informatyka jan.milczarek/abc/wp.pl wtorek 13.30 - 14.15 czwartek 8.50 - 9.35
38 mgr Millewska Izabela język polski   wtorek 11.25 - 12.10 czwartek 12.20 - 13.00
39 mgr Mnich Grzegorz religia losiontko/abc/gmail.com poniedziałek 13.40 - 14.25    
40 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny dorotanitka/abc/wp.pl poniedziałek 9.00 - 10.00 czwartek 14.00 - 15.00
41 mgr Nurowska Joanna rysunek i malarstwo - grafika warszt. jwnurowscy/abc/wp.pl wtorek 15.20 - 16.15    
42 mgr Orłowska Izabela biologia iza.orlowska10/abc/wp.pl wtorek 12.45 - 13.30    
43   Paluchowski Jacek fotografia   poniedziałek 13.30 - 14.15 piątek 9.50 - 10.30
44 dr Polak Monika  historia sztuki monika.polak/abc/op.pl poniedziałek 13.40 - 14.25 środa 10.40 - 11.25
45 dr Rowan Agnieszka język rosyjski   poniedziałek 11.35 - 12.20    
46 mgr Różalska Halina fizyka halroza/abc/o2.pl piątek 10.40 - 11.25    
47 mgr Sójka Tomasz rysunek  i malarstwo tomasz_s/abc/o2.pl wtorek 15.30 - 16.15 piątek 10.40 - 11.25
48 mgr Stec - Grochal Dorota specj. art. - dekorow. wnętrz, podstawy projektowania senmurw/abc/gmail.com poniedziałek 13.40 - 14.25 czwartek 10.40 - 11.25
49 mgr Stryjewski Stanisław specj. art. - reklama wizualna, podstawy projektowania stanstryjewski/abc/tlen.pl wtorek 9.35 - 11.25    
50 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo   poniedziałek 11.35 - 12.20 piątek 8.50 - 9.35
51 mgr Szymańska Bożenna historia, wos   poniedziałek 13.30 - 14.25 czwartek 10.40 - 11.25
52 dr Zabłocki Piotr podst. przedsiębiorczości, projektowanie multimedialne pezet/abc/simplusnet.pl wtorek 10.40 -11.25 piątek 10.40 -11.25
53 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski mzg8/abc/wp.pl poniedziałek 12.45 - 13.30 czwartek 9.45 - 10.30
54 mgr Zawiślak Danuta język francuski danuzaw/abc/wp.pl piątek 9.45 - 10.30    
55 mgr Zdanowicz Aleksandra matematyka warmbier.a/abc/wp.pl poniedziałek 10.40 - 11.25 czwartek 13.30 - 14.25
56 mgr  Zerek Tomasz specj.art - fotografia, podstawy fotogr. i filmu   wtorek 11.25 - 12.10 piątek 11.25 - 12.20
 
Uwaga! W miejsce znaków /abc/ należy wstawić @
KONSULTACJE MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ W INNYCH GODZ. PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM