KONSULTACJE
nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2017/2018
 
L.p Nazwisko i imię Przedmiot Dzień tygodnia Godziny Dzień tygodnia Godziny
1 mgr Arabski Adam fr-tr poniedziałek 10.30-11.25 czwartek 11.25-12.20
2 mgr Bachorska Ewelina w-f poniedziałek 10.40-11.25 wtorek 15.20-16.10
3 mgr  Baranowska-T. Aleksandra matematyka wtorek 9.35-10.30 codziennie po zajęciach lekcyjnych
4 dr Borowska Małgorzata ff-fa wtorek 11.35-12.20 środa 11.35-12.20
5 mgr Boroń Piotr frtr        
6 mgr Budziszewski Piotr rysunek i malarstwo wtorek 13.40-14.25 środa 16.25-17.20
7 mgr Burdyńska Dorota religia poniedziałek 12.45-13.30    
8 mgr Burzycka Teresa tgpg, pp środa 12.20-13.00    
9 mgr  Butowska Ewa biblioteka w goidzinach pracy biblioteki
10 mgr Byczkowska Katarzyna język angielski wtorek 9.45-10.30 prac. piątek 12.45-13.30 b.gł
11 mgr Duszyński Igor rzeźba środa 10.40-11.25 czwartek 10.40-11.25
12 mgr Dziecielska Magdalena chemia, biologia wtorek 8.30-9.35 piątek 10.40-11.25
13 mgr Ebertowski Krzysztof w-f czwartek 10.40-11.25 piątek 12.45-13.30
14 mgr Filipowicz Natalia historia, wos piątek 9.45-10.30    
15 mgr Goetz Elżbieta język polski poniedziałek 9.45-10.30 wtorek 8.50-9.45
16 mgr Grajewska Anna w-f wtorek 13.30-14.15 środa 13.30-14.15
17 mgr Grzęda Marcin fr-tr poniedziałek 17.20 - 18.00 czwartek 10.40 - 11.30
18 mgr Hinc Roman ap-aw, pp wtorek 10.40-11.25 środa 10.40-11.25
19 mgr Jarczyński Maciej muzyka piątek 10.40 - 11.20    
20 mgr Jarocka Małgorzata tg-pg, pp środa 9.45-10.30 środa 13.40-14.25
21 mgr Jaśkiewicz Anna etyka środa 12.30-13.20    
22 mgr Jędrzejczak Magdalena historia sztuki poniedziałek 9.45-10.30 piątek 11.35-12.20
23 mgr Juchniewicz Wojciech rysunek i malarstwo czwartek 11.35-12.20 piątek 11.35-12.20
24 mgr Jurkiewicz Andrzej tg-pg poniedziałek 14.35-15.20 czwartek 11.35-12.20
25 mgr Jurkowski Adam geografia wtorek 16.15-17.00    
26 mgr Karczewski Józef rysunek  i malarstwo środa 8.45-9.35 piątek 10.30-11.25
27 mgr Kelpin Grzegorz w-f, edukacja dla bezpiecz. czwartek 12.45-13.30 piątek 10.30-11.25
28 dr Kołtoniak Adrian język polski, historia wtorek 10.40-11.25 środa 15.30-16.15
29 mgr Kozubska Alicja język angielski środa 14.35-15.20 czwartek 11.35-12.20
30 dr Krasnopolska-Wesner Zofia historia sztuki czwartek 11.35-12.20 poniedziałk 8.50-9.35
31 mgr Lademann Eugeniusz rzeżba wtorek 12.45-13.30    
32 mgr Lebowska Marzena psycholog piątek 12.15-13.00    
33 mgr Łokuciejewska Katarzyna język angielski czwartek 13.40-14.25 piątek 12.45-13.30
34 mgr Manuszewska Ewa galeria szkolna wtorek 11.30-12.30 czwartek 10.30-11.30
35 mgr Milczarek Jan podst. projekt., informatyka poniedziałek 11.35-12.20 środa 10.40-11.25
36 mgr Millewska Izabela język polski poniedziałek 10.30-11.35 środa 12.20 - 12.45
37 mgr Molenda-Sobaszkiewicz Renata   wtorek      
38 mgr Nitka Dorota pedagog szkolny poniedziałek 16.00 - 17.00 środa 14.00 - 15.00
39 mgr Nurowska Joanna rys. i mal.-graf. warszt. wtorek 12.40-13.40    
40   Paluchowski Jacek ff-fa, podst. foto. i filmu wtorek 12.30-13.15 piątek 12.30-13.15
41 dr Polak Monika  historia sztuki        
42 dr Rowan Agnieszka język rosyjski czwartek 8.35-9.25    
43 mgr Różalska Halina fizyka czwartek 10.40-11.25    
44 mgr Skrzyńska Anna j.angielski wtorek 9.45-10.30 czwartek 13.40-14.25
45 mgr Sójka Tomasz rysunek  i malarstwo środa 13.40-14.25 piątek 11.35-12.20
46 mgr Stec-Grochal Dorota ap-aw wtorek 11.35-12.20 czwartek 12.45-13.30
47 mgr Stryjewski Stanisław tg-pg, pp środa 12.30-13.05    
48 mgr Szczodrowska Katarzyna rysunek  i malarstwo czwartek 15.30-16.15 piątek 12.45-13.30
49 mgr Szwarc Aleksandra historia sztuki czwartek 10.40-11.25    
50 mgr Szymańska Bożenna historia , wos wtorek 8.50-9.35 wtorek 10.40-11.25
51 dr Zabłocki Piotr pprzeds., pm, ep wtorek 12.45-13.30 czwartek 13.40-14.25
52 mgr Zalewska Małgorzata  język francuski poniedziałek 13.40-14.25 piątek 9.45-10.30
53 mgr Zawiślak Danuta język francuski środa 12.50-13.30    
54 mgr Zdanowicz Aleksandra matematyka wtorek 12.45-13.30 czwartek 11.35-12.20
55 mgr  Zerek Tomasz ff-fa, podst. foto. i filmu poniedziałek 11.25-12.20 piątek 10.40-11.25
Uwaga: Konsultacje mogą odbywać się w innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym.