VII Międzynarodowe Biennale Fotografii Szkół Plastycznych "Bio-forma" - 2021


 VIIth International Biennial Contest of Photography "Bio-form" - 2021

PROTOKÓŁ JURY / JURORS PROTOCOL

 

Wyniki / Results

 

Grand Prix - "Kozioł opfiarny" - Magdalena Szubartowska
Zespół Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie
nauczyciele: dr Małgorzata Kierczuk - Macieszko, mgr Krzysztof Wereński

         

Złoty Medal / Gold Medal - "Inwazja" - Zuzanna Kin
Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
nauczyciel: mgr Katarzyna Gwardiak - Kocur

         

Srebrny Medal / Silver Medal - ex aequo - "Zbrodnia" - Aleksandra Ober
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Piotra Potworowskiego w Poznaniu
nauczyciel: Anna Jabłońska


Srebrny Medal / Silver Medal - ex aequo - "Linie" - Alicja Wierzchoń
Zespó Szkół Plastycznych im. Cypriana Kamila Norwida w Lublinie
nauczyciele: dr Małgorzata Kierczuk - Macieszko, mgr Krzysztof Wereński

         

Brązowy Medal / Bronze Medal - "Przenikanie bliskości" - Bartosz Przybylski
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie
nauczyciel: mgr Tymon Iwański


1. Wyróżnienie / First Honourable Mention - "Energia w przestrzeni" - Zuzanna Marczyńska
Zespół Szkół Plastycznych im. Władysława Hasiora w Koszalinie
nauczyciel: mgr Katarzyna Gwardiak – Kocur

   

2. Wyróżnienie / Second Honourable Mention - praca bez tytułu - Marta Talarek
Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni
nauczyciel: mgr Tomasz Zerek

   

3. Wyróżnienie / Third Honourable Mention - "Punkt widzenia" - Matylda Jackowska
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie
nauczyciel: mgr Tymon Iwański

       

Wyróżnienia dodatkowe / Additional Honourable Mentions

„Sacrisque” - Aleksandra Jucha
Zespół Szkół Plastycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jarosławiu
nauczyciel: mgr Adrian Wolańczyk

 

„Exolvuntur” - Maja Dąbek
Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
nauczyciele: Adrianna Pohl-Gasidło, Wojciech Jurkiewicz

 

„Struktury” - Kacper Peciak
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Kościelcu
nauczyciel: mgr Maciej Frydrysiak

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej
List of participants qualified for the post-competition exhibition

Galeria zdjęć z obrad Jury