List do Absolwentów
z okazji jubileuszu 75-lecia powstania Szkoły Plastycznej
w Gdyni

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 75-lecia szkoły.

Lista zgłoszonych absolwentów

Szanowni Absolwenci

Z ogromną przykrością chciałbym Państwu zakomunikować, iż z powodu globalnej pandemii, nasze planowane na wrzesień 2020 r. huczne obchody z okazji Jubileuszu 75-lecia Szkoły postanowiłem przełożyć na następny rok. Wielu z Was miało już zapewne zaplanowane przyjazdy z różnych, czasem najodleglejszych stron świata, jednak obecnie obowiązujące ograniczenia pokrzyżowały plany nam wszystkim.

Paradoksalnie stało się faktem, iż spotkania właśnie w większych grupach mogą stać się możliwe dopiero w najdalszych etapach powrotu do normalności sprzed pandemii, zatem naszą wolą byłoby spotkanie się we wrześniu 2021 r. na obchodach Jubileuszu „75+”.

Była to dla mnie decyzja trudna, ale w tej sytuacji konieczna ze względu na zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkim osobom biorącym udział w święcie Naszej Szkoły. Mam nadzieję, że wszyscy to rozumiemy. Wasze zgłoszenia na listę uczestników jubileuszowych obchodów oraz wpłaty są oczywiście cały czas aktualne i stale przechowywane.

Dziękuję wszystkim osobom, które do tej pory angażowały się w organizację Jubileuszu. Cały czas jesteśmy z Wami w kontakcie on-line i czekamy na Wasze pomysły.

Życzę wszystkim wiele siły, wytrwałości i przede wszystkim zdrowia, abyśmy mogli spotkać się bezpośrednio (z nadzieją na wspólną bezpieczną zabawę).

Gdynia, 9 maja 2020 r.

dyrektor Marek Lis


Obchodom jubileuszu będą towarzyszyć wystawy składające się z Waszych prac, dlatego prosimy, skontaktujcie się z nami także w tej sprawie. Na oficjalną część obchodów przewidujemy wystawę w galerii Debiut, prezentującą historię naszej Szkoły. Chcemy uczcić założycieli Szkoły, dyrekcję, szanowne grona pedagogiczne, pracowników oraz wszystkich tych, którzy byli esencją i kolorytem Plastyka. Idziemy z duchem czasu, ale nie zapominamy o przeszłości. Jeżeli jesteście zainteresowani naszym spotkaniem po latach i macie jakieś sugestie dotyczące organizacji lub chcielibyście nam pomóc - czekamy na Was.

Nasze możliwości finansowe na zorganizowanie tak dużej imprezy i publikacji są skromne, ale miejmy nadzieję, że wspólnymi siłami damy radę. Prosimy gorąco o dokonywanie minimalnej wpłaty 20 zł na konto: 03 1160 2202 0000 0001 3870 9780, Fundacja ART-PLAST. Zebraną kwotę przeznaczymy na sprawy organizacyjne jubileuszu.
Do usłyszenia i zobaczenia

Next

Kontakt

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w obchodach jubileuszu 75-lecia szkoły.

Dodatkowe informacje prosimy przesyłać na adres e-mail: 75lat@zsplast.gdynia.pl

Prosimy o wpłaty przynajmniej 20 zł na konto fundacji

Fundacja ART-PLAST
ul. Orłowska 39, 81-522 GDYNIA
nr konta: 03 1160 2202 0000 0001 3870 9780
KRS: 0000325190