Informacje dotyczące majowej wystawy

Szanowni absolwenci Szkoły Plastycznej w Gdyni Orłowie wszystkich roczników!

W terminie 22.05-19.06.2020 pragniemy zorganizować kolejną wystawę zbiorową towarzyszącą obchodom 75-lecia szkoły w Orłowskiej Hali Sztuki – nowej sali do prezentacji dziedzictwa kulturowego przy ZSP (ul. Orłowska 39) oraz w Galerii Debiut (ul. Orłowska 8). Wystawa będzie składać się z dwóch części.

UWAGA: w sprawie majowej wystawy prosimy kierować kandydatury swoich prac na adres: urodziny75.zsp@gmail.com.

W zgłoszeniu prosimy podać:
Imię i nazwisko (ew. nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły, tytuł, wymiary i technikę pracy oraz zdjęcie proponowanej pracy.

Tylko kompletne i pojedyncze zgłoszenia będą brane pod uwagę. Planujemy wystawę składającą się z około 75 autorów. Zespół kuratorski wystawy pt. „Urodziny 75” będzie odpowiadał za jej kształt.

Transport prac do szkoły oraz po skończeniu wystawy ze szkoły należy do autora pracy. Prace powinny być odpowiednio przygotowane do ekspozycji (mile widziane będą prace przestrzenne, wolnostojące).

Kandydatury mailowe przyjmujemy ostatecznie do 27.04.2020 r. Jeżeli odpowiadają państwu te warunki, zapraszamy do wspólnego dzieła.

PS
Zachęcamy również do wzięcia udziału w kolejnym projekcie (o którym pisaliśmy już wcześniej), którego odsłona planowana jest na 18 września 2020 r. podczas oficjalnej części obchodów:
– ekspozycja prac w formacie 40 × 40 cm
– opis na stronie internetowej

http://www.zsplast.gdynia.pl/75/Wystawa/wystawa_75_lat_orlowo.pdf?fbclid=IwAR2yxEbgYQxTEV_-94heOYJR_GMh8yj7C8YI-uNoVp8yaB4U7KfCfnYf0D8